Novinky


Zapojení českých subjektů v oblasti rozvojové spolupráce

/ 18. 08. 2010 /

Účast ČR podnikatelských subjektů z regionu v rozvojových projektech financovaných EU je v souladu se zvyšujícím se významem zahraničních exportních zakázek a proexportní politikou nové vlády.

Ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu, Ministerstvem zahraničních věcí, Platformou podnikatelů pro ZRS a sítí EEN ČR byl umístěn na portálu BusinessInfo.cz dotazník k zapojení českých subjektů v oblasti rozvojové spolupráce. Tento dotazník si klade za cíl zmapovat mimo jiné potřeby nových a začínajících českých firem v oblasti zahraniční rozvojové spolupráce.

Dotazník obsahuje 11 otázek a jeho vyplnění Vám nepotrvá více než deset minut. Respondentům, kteří projeví zájem, budou po průběžném vyhodnocování zasílány aktuální informace k problematice rozvojové spolupráce.

Vyplněním dotazníku přispějete k lepším podmínkám českých subjektů v projektech zahraniční rozvojové spolupráce, zejména v programech zahraniční pomoci Evropské unie.

Bližší informace na:
http://www.businessinfo.cz/cz/clanek/rozvojova-spoluprace-cr/dotaznik-zapojeni-ceskych-subjektu-zrs/1001674/57992

« Zpět na přehled novinek

Novinky

Odběr novinek přes RSS

INFORMAČNÍ DEN 7. NÁRODNÍ VÝZVA INTER-EUREKA A MEZINÁRODNÍ VÝZVA EUROSTARS-2

/ 19.08.2019 /

INFORMAČNÍ DEN 7. NÁRODNÍ VÝZVA INTER-EUREKA A MEZINÁRODNÍ VÝZVA EUROSTARS-2.. více zde

Projekt Vzdělávání zaměstnanců BIC Ostrava s.r.o.

/ 03.07.2017 /

Na základě žádosti o podporu z Operačního programu Zaměstnanost rozhodlo Ministerstvo práce a sociálních věcí o poskytnutí dotace na realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců BIC Ostrava s.r.o. registrační číslo CZ.03.1.52/0.0/0.0/16_043/0004200, prioritní osa OPZ: Podpora zaměstnanosti a adaptability pracovní síly. Cílem projektu je řešit aktuální potřeby v oblasti rozvoje lidských zdrojů prostřednictvím vzdělávání našich zaměstnanců. Úspěšným ukončením projektu dojde ke zvýšení odborných znalostí dovedností a kompetencí zaměstnanců a posílení konkurenceschopnosti společnosti. Do projektu budou zapojeni všichni zaměstnanci společnosti, kteří se budou školit v těchto vzdělávacích aktivitách: měkké a manažerské dovednosti, jazykové vzdělávání, obecné IT a účetní, ekonomické a právní kurzy. Projekt Vzdělávání zaměstnanců BIC Ostrava je spolufinancován Evropskou unií... více zde


Programy a projekty: Certifikáty:
EUREKA ISO9001

mapa webu