Novinky


Soutěž Podnikatelská nemovitost roku 2010

/ 31. 08. 2011 /

Ministerstvo průmyslu a obchodu, agentura CzechInvest ve spolupráci se Sdružením pro zahraniční investice AFI vyhlašují již tradičně soutěž Podnikatelská nemovitost roku 2010.

Soutěžit můžete ve třech základních kategoriích:

Podnikatelská nemovitost roku – zóna roku

Podnikatelská nemovitost roku – High-tech nemovitost roku

Brownfield roku

Zvláštní kategorie:

Manažer podnikatelské nemovitosti

Přihlásit můžete podnikatelskou nemovitost, jejíž příprava se uskutečnila v období od začátku roku 2010 do konce roku 2010 nebo na kterou v daném období oznámil investici alespoň jeden investor z některého z oborů zpracovatelského průmyslu či strategických služeb a technologických center.

Přihlášky do soutěže je možné posílat do 15. září 2011 elektronicky na adresu lucie.tomandlova@czechinvest.org či katerina.kodesova@czechinvest.org nebo písemně na adresu: CzechInvest, Štěpánská 15, 120 00 Praha 2.

Slavnostní vyhlášení vítězů a předání cen proběhne v říjnu 2011.

Podrobnosti o soutěži jsou k dispozici v přiloženém souboru.

Kategorie a podminky souteze.pdf

« Zpět na přehled novinek

Novinky

Odběr novinek přes RSS

INFORMAČNÍ DEN 7. NÁRODNÍ VÝZVA INTER-EUREKA A MEZINÁRODNÍ VÝZVA EUROSTARS-2

/ 19.08.2019 /

INFORMAČNÍ DEN 7. NÁRODNÍ VÝZVA INTER-EUREKA A MEZINÁRODNÍ VÝZVA EUROSTARS-2.. více zde

Projekt Vzdělávání zaměstnanců BIC Ostrava s.r.o.

/ 03.07.2017 /

Na základě žádosti o podporu z Operačního programu Zaměstnanost rozhodlo Ministerstvo práce a sociálních věcí o poskytnutí dotace na realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců BIC Ostrava s.r.o. registrační číslo CZ.03.1.52/0.0/0.0/16_043/0004200, prioritní osa OPZ: Podpora zaměstnanosti a adaptability pracovní síly. Cílem projektu je řešit aktuální potřeby v oblasti rozvoje lidských zdrojů prostřednictvím vzdělávání našich zaměstnanců. Úspěšným ukončením projektu dojde ke zvýšení odborných znalostí dovedností a kompetencí zaměstnanců a posílení konkurenceschopnosti společnosti. Do projektu budou zapojeni všichni zaměstnanci společnosti, kteří se budou školit v těchto vzdělávacích aktivitách: měkké a manažerské dovednosti, jazykové vzdělávání, obecné IT a účetní, ekonomické a právní kurzy. Projekt Vzdělávání zaměstnanců BIC Ostrava je spolufinancován Evropskou unií... více zde


Programy a projekty: Certifikáty:
EUREKA ISO9001

mapa webu