Novinky


Program Horizont 2020 zveřejněn

/ 30. 11. 2011 /

Evropská komisařka pro výzkum, inovace a vědu Máire Geoghegan-Quinn představila 30. listopadu 2011 program Horizon 2020, určený pro financování investic do výzkumu a inovací s celkovým rozpočtem ve výši 80 miliard €. Financování z programu by mělo být dostupnější díky jednodušší programové struktuře, jednotnému souboru pravidel a omezené byrokracii.

Program bude soustředěn na tři hlavní pilíře:

- podpořit vedoucí postavení EU ve světě v oblasti vědy,

- zajistit vedoucí úlohu průmyslu v oblasti inovací,

- řešit největší problémy, které znepokojují všechny Evropany a jež jsou společné pro šest klíčových témat: zdraví, demografické změny a dobré životní podmínky; zajišťování potravin, mořský a národní výzkum, udržitelné zemědělství a biohospodářství; bezpečnou, čistou a účinnou energii; inteligentní, ekologickou a integrovanou dopravu; opatření v oblasti klimatu, účinné využívání zdrojů a surovin a otevřenou, inovativní a bezpečnou společnost.

 

Veškeré informace a příslušené dokumenty naleznete zde .

 

« Zpět na přehled novinek

Novinky

Odběr novinek přes RSS

INFORMAČNÍ DEN 7. NÁRODNÍ VÝZVA INTER-EUREKA A MEZINÁRODNÍ VÝZVA EUROSTARS-2

/ 19.08.2019 /

INFORMAČNÍ DEN 7. NÁRODNÍ VÝZVA INTER-EUREKA A MEZINÁRODNÍ VÝZVA EUROSTARS-2.. více zde

Projekt Vzdělávání zaměstnanců BIC Ostrava s.r.o.

/ 03.07.2017 /

Na základě žádosti o podporu z Operačního programu Zaměstnanost rozhodlo Ministerstvo práce a sociálních věcí o poskytnutí dotace na realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců BIC Ostrava s.r.o. registrační číslo CZ.03.1.52/0.0/0.0/16_043/0004200, prioritní osa OPZ: Podpora zaměstnanosti a adaptability pracovní síly. Cílem projektu je řešit aktuální potřeby v oblasti rozvoje lidských zdrojů prostřednictvím vzdělávání našich zaměstnanců. Úspěšným ukončením projektu dojde ke zvýšení odborných znalostí dovedností a kompetencí zaměstnanců a posílení konkurenceschopnosti společnosti. Do projektu budou zapojeni všichni zaměstnanci společnosti, kteří se budou školit v těchto vzdělávacích aktivitách: měkké a manažerské dovednosti, jazykové vzdělávání, obecné IT a účetní, ekonomické a právní kurzy. Projekt Vzdělávání zaměstnanců BIC Ostrava je spolufinancován Evropskou unií... více zde


Programy a projekty: Certifikáty:
EUREKA ISO9001

mapa webu