Novinky


Nová Koncepce podpory malých a středních podnikatelů na období let 2014 až 2020

/ 16. 03. 2012 /

Ministerstvo průmyslu a obchodu finančně podporuje české malé a střední podnikatele především prostřednictvím strukturálních fondů EU (Evropského fondu regionálního rozvoje — ERDF). Současný Operační program pro podnikání a inovace (OPPI) je platný pro období let 2007 až 2013 a proto ministerstvo již intenzivně připravuje programovací období 2014 až 2020.

Ministerstvo chce nastavit podpůrné priority 2014+ co nejefektivněji ve shodě s podnikateli, odbornou veřejností, kraji a municipalitami. Připravilo proto k danému tématu online konzultaci.

Pokud chcete vyjádřit svůj názor, vyplňte prosím níže uvedený dotazník. Upozorňujeme, že tento dotazník je přístupný do 15. dubna 2012. O výsledku šetření budete informováni na internetových stránkách MPO a portále BusinessInfo.

Další informace

Vstup do dotazníku

« Zpět na přehled novinek

Novinky

Odběr novinek přes RSS

INFORMAČNÍ DEN 7. NÁRODNÍ VÝZVA INTER-EUREKA A MEZINÁRODNÍ VÝZVA EUROSTARS-2

/ 19.08.2019 /

INFORMAČNÍ DEN 7. NÁRODNÍ VÝZVA INTER-EUREKA A MEZINÁRODNÍ VÝZVA EUROSTARS-2.. více zde

Projekt Vzdělávání zaměstnanců BIC Ostrava s.r.o.

/ 03.07.2017 /

Na základě žádosti o podporu z Operačního programu Zaměstnanost rozhodlo Ministerstvo práce a sociálních věcí o poskytnutí dotace na realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců BIC Ostrava s.r.o. registrační číslo CZ.03.1.52/0.0/0.0/16_043/0004200, prioritní osa OPZ: Podpora zaměstnanosti a adaptability pracovní síly. Cílem projektu je řešit aktuální potřeby v oblasti rozvoje lidských zdrojů prostřednictvím vzdělávání našich zaměstnanců. Úspěšným ukončením projektu dojde ke zvýšení odborných znalostí dovedností a kompetencí zaměstnanců a posílení konkurenceschopnosti společnosti. Do projektu budou zapojeni všichni zaměstnanci společnosti, kteří se budou školit v těchto vzdělávacích aktivitách: měkké a manažerské dovednosti, jazykové vzdělávání, obecné IT a účetní, ekonomické a právní kurzy. Projekt Vzdělávání zaměstnanců BIC Ostrava je spolufinancován Evropskou unií... více zde


Programy a projekty: Certifikáty:
EUREKA ISO9001

mapa webu