Novinky


Dotazník pro studii EK k informování zaměstnanců a projednávání se zaměstnanci

/ 21. 12. 2011 /

V rámci programu „inteligentní regulace“ Evropská komise (Generální ředitelství pro zaměstnanost, sociální věci a sociální začleňování) přezkoumává právní předpisy EU o informování zaměstnanců a projednávání se zaměstnanci na úrovni jednotlivých podniků a požádala Deloitte Consulting o vyhodnocení uplatňování a účinků tří směrnic EU v této oblasti.

Kromě řady praktických případových studií v podnicích a pohovorů se sociálními partnery a vnitrostátními orgány v členských státech EU a zemích EHP vypracovala Deloitte Consulting ve spolupráci s Evropskou komisí a evropskými sociálními partnery krátký internetový dotazník s cílem získat co nejvíce názorů od zaměstnavatelů a zástupců zaměstnanců na úrovni jednotlivých podniků nebo zařízení.

Výsledky tohoto celoevropského internetového průzkumu budou zejména užitečné při poskytování praktických informací o aktuálních zkušenostech s informováním zaměstnanců a projednávání se zaměstnanci v členských státech EU a zemích EHP. Evropská komise bude stavět na těchto výsledcích, až bude zvažovat budoucí kroky v právních předpisech v této oblasti.

Žádáme Vás proto, abyste dotazník dle Vašich možností vyplnili, případně jej rozeslali zástupcům zaměstnavatelů na úrovni jednotlivých podniků nebo zařízení.

Dotazník je k dispozici i v českém jazyce a využívá jednoduchý formát s výběrem odpovědí a umožňuje rovněž respondentům odpovědi dále rozvést, pokud tak chtějí učinit. Vyplnění by nemělo trvat déle než 20 minut.

Dotazník je k dispozici i v českém jazyce, je již plně funkční a bude aktivní do 13. ledna 2012. Rádi bychom upozornili, že všechny odpovědi zůstanou přísně důvěrné.

Odkaz k internetovému formuláři naleznete zde: https://www.surveymonkey.com/s/IC_CS


V případě dotazů nebo připomínek k dotazníku se obraťte na eu@komora.cz

Za spolupráci při vyplnění uvedeného dotazníku děkujeme.

« Zpět na přehled novinek

Novinky

Odběr novinek přes RSS

INFORMAČNÍ DEN 7. NÁRODNÍ VÝZVA INTER-EUREKA A MEZINÁRODNÍ VÝZVA EUROSTARS-2

/ 19.08.2019 /

INFORMAČNÍ DEN 7. NÁRODNÍ VÝZVA INTER-EUREKA A MEZINÁRODNÍ VÝZVA EUROSTARS-2.. více zde

Projekt Vzdělávání zaměstnanců BIC Ostrava s.r.o.

/ 03.07.2017 /

Na základě žádosti o podporu z Operačního programu Zaměstnanost rozhodlo Ministerstvo práce a sociálních věcí o poskytnutí dotace na realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců BIC Ostrava s.r.o. registrační číslo CZ.03.1.52/0.0/0.0/16_043/0004200, prioritní osa OPZ: Podpora zaměstnanosti a adaptability pracovní síly. Cílem projektu je řešit aktuální potřeby v oblasti rozvoje lidských zdrojů prostřednictvím vzdělávání našich zaměstnanců. Úspěšným ukončením projektu dojde ke zvýšení odborných znalostí dovedností a kompetencí zaměstnanců a posílení konkurenceschopnosti společnosti. Do projektu budou zapojeni všichni zaměstnanci společnosti, kteří se budou školit v těchto vzdělávacích aktivitách: měkké a manažerské dovednosti, jazykové vzdělávání, obecné IT a účetní, ekonomické a právní kurzy. Projekt Vzdělávání zaměstnanců BIC Ostrava je spolufinancován Evropskou unií... více zde


Programy a projekty: Certifikáty:
EUREKA ISO9001

mapa webu