Novinky


Brokerage Event 2015 - "Mechatronické systémy v průmyslové výrobě a finálních produktech"

/ 11. 09. 2015 /

Moravskoslezský kraj, Agentura pro regionální rozvoj, a.s. a Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava pro Vás připravili Brokerage Event 2015 na téma "Mechatronické systémy v průmyslové výrobě a finálních produktech".

Témata konference:
• Mechatronické systémy v automobilové technice
• Měřící a řídící technika v mechatronických systémech
• Mechatronické systémy ve strojírenství a energetice
• Mechatronické aplikace ve zdravotní technice

Konference se uskuteční 23. září 2015 v Ostravě.

Na konferenci uslyšíte odborníky nejen z České republiky, ale i ze zahraničí. Své vývojové projekty představí např. firmy Bosch Rexroth, Elcom, ELVAC, Continental, BROSE či OCHI Inženýring a dále pak experti působící v rakouském Linci na Institute of Machine Design and Hydraulic Drives a Linz Center of Mechatronics a na VŠB-TU Ostrava v oblasti robotiky, RFID Technologií nebo sensorů pro zdravotnické diagnostické přístroje.

Více informací, vč. programu, profilů vystupujících a REGISTRACE najdete v KALENDÁŘI AKCÍ.

Případné dotazy zodpoví Radek Jakob, jakob@arr.cz, tel. 736 605 923.

« Zpět na přehled novinek

Novinky

Odběr novinek přes RSS

INFORMAČNÍ DEN 7. NÁRODNÍ VÝZVA INTER-EUREKA A MEZINÁRODNÍ VÝZVA EUROSTARS-2

/ 19.08.2019 /

INFORMAČNÍ DEN 7. NÁRODNÍ VÝZVA INTER-EUREKA A MEZINÁRODNÍ VÝZVA EUROSTARS-2.. více zde

Projekt Vzdělávání zaměstnanců BIC Ostrava s.r.o.

/ 03.07.2017 /

Na základě žádosti o podporu z Operačního programu Zaměstnanost rozhodlo Ministerstvo práce a sociálních věcí o poskytnutí dotace na realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců BIC Ostrava s.r.o. registrační číslo CZ.03.1.52/0.0/0.0/16_043/0004200, prioritní osa OPZ: Podpora zaměstnanosti a adaptability pracovní síly. Cílem projektu je řešit aktuální potřeby v oblasti rozvoje lidských zdrojů prostřednictvím vzdělávání našich zaměstnanců. Úspěšným ukončením projektu dojde ke zvýšení odborných znalostí dovedností a kompetencí zaměstnanců a posílení konkurenceschopnosti společnosti. Do projektu budou zapojeni všichni zaměstnanci společnosti, kteří se budou školit v těchto vzdělávacích aktivitách: měkké a manažerské dovednosti, jazykové vzdělávání, obecné IT a účetní, ekonomické a právní kurzy. Projekt Vzdělávání zaměstnanců BIC Ostrava je spolufinancován Evropskou unií... více zde


Programy a projekty: Certifikáty:
EUREKA ISO9001

mapa webu